Co były zawodnik Bundesligi myśli o Lewandowskim?

Co były zawodnik Bundesligi myśli o Lewandowskim?

Paweł Kryszałowicz – były zawodnik Bundesligi – na zawsze zapisał się w historii piłki nożnej. Ex napastnik Eintrachtu Frankfurt przestrzega Roberta Lewandowskiego przed trudami, które mogą spotkać go na boisku. Jego zdaniem Bayern Monachium jeszcze przez długi czas nie straci dominacji nad rywalami, jednak podkreśla, że w sporcie wszystko się zmienia.

Teraz będzie już tylko trudniej

Kryszałowicz mówi o Lewandowskim:

On już osiągnął sufit, a z roku na rok jest coraz starszy. Ma za sobą absolutnie wyjątkowy sezon, tym bardziej będzie mu ciężko raz jeszcze wyśrubować wyniki. Myślę, że więcej niż 41 bramek w jednym sezonie Bundesligi nie będzie w stanie zdobyć.

Warto podkreślić, że życzy on Robertowi sukcesu, jednak szanse na pobicie dotychczasowych rekordów są niewielkie. Lewandowski robi się coraz starszy, więc istnieje duże prawdopodobieństwo, że szczyt osiągnięć sportowych jest już za nim. Nie można również zapomnieć o potencjalnych kontuzjach. Trudno prognozować, jeśli nie wiadomo, czy Lewy będzie w kolejnych latach cieszył się nieskazitelnym zdrowiem.