Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Jak wybrać najlepszego bukmachera?

Na rynku obstawiania meczów pojawiło się w ostatnich latach wiele legalnych zakładów bukmacherskich. Każdy z nich kusi swoimi promocjami i atrakcyjnymi warunkami gry. Jednakże, jaka jest prawda? Czym kierować się przy wyborze najlepszego bukmachera? Na te pytanie odpowiadamy w artykule.

Wybieraj tylko legalnych bukmacherów

Poza legalnymi bukmacherami możesz natknąć się także na takich, których trzeba unikać. Najczęściej są to internetowe zakłady, które nie pobierają obowiązkowych podatków. W takich przypadkach nie tylko robisz coś nielegalnego, ale także możesz zostać oszukany, a dowiedzenie swojej racji może być wyjątkowo trudne. Pamiętaj, że nielegalni bukmacherzy nie chcą chronić swoich graczy, co może skończyć się bardzo źle.

Zwracaj uwagę na bonusy i zasady obrotu

Bonus w różnej formie to wirtualne, darmowe środki do gry na zakładach bukmacherskich. Gracz może je otrzymać za sprawą odpowiedniego kodu wprowadzonego podczas rejestracji, polecenia bukmachera znajomemu, za sprawą zwrotu części wpłaconych środków lub w ramach mini gier. Warto zawsze uważnie czytać zasady korzystania z bonusu, a w szczególności zwróć uwagę na przepisy dotyczące jego obrotu.

Ten polega najczęściej na podwojeniu środków bonusowych. Dopiero wtedy możesz je wypłacić na swoje konto. Jednakże niektórzy bukmacherzy stosują chwyty, które utrudniają ten proces. Wymagają wysokiego kursu, określają daną liczbę wydarzeń na kuponie i tym podobne. Oczywiście przy wyborze bukmachera warto patrzeć na przejrzystość zasad oraz częstotliwość i wysokość oferowanych bonusów, również dla już zarejestrowanych graczy.

Porównuj kursy zdarzeń

Obstawianie wydarzeń polega na ocenie prawdopodobieństwa. Te wyliczane jest za pomocą specjalnych algorytmów, które później ustawiają kurs. Im wyższy, tym mniejsza szansa, że dany zakład wejdzie, ale za to mnożnik wygranej jest większy.

Choć zasady ustanawiania kursów raczej są powszechnie znane i teoretycznie te powinny być do siebie podobne, to są różnice w tej kwestii. Niektórzy bukmacherzy mają kursy różniące się nawet o kilkadziesiąt procent. Dlatego przy wyborze najlepszego zakładu bukmacherskiego porównaj jego ofertę z konkurencją.

Patrz na rankingi bukmacherów

Poza wymienionymi aspektami dla gracza ważna może być także przejrzystość oraz sprawność aplikacji mobilnej. Ponadto często zwraca się uwagę na opinie w internecie oraz kompetencje działu supportu.

Żeby ułatwić wybór najlepszego bukmachera, powstają zestawienia. Bardzo adekwatne znajdziecie tutaj – Legalni Bukmacherzy Rankingi.