Walka Tyson vs. Roy Jones Jr tuż za rogiem. Bestia jest głodna i gotowa do walki.

Walka Tyson vs. Roy Jones Jr tuż za rogiem. Bestia jest głodna i gotowa do walki.

Już 28 listopada w Los Angeles nastąpi jeden z największych powrotów w historii boksu. Dwie żywe legendy bokserskiego ringu ponownie wejdą na jego deski, aby przypomnieć sobie stare dobre czasy.

Mike Tyson jest bardzo spokojny i zrelaksowany. Tryska pewnością siebie i mówi, że jeszcze nigdy nie czuł się tak jak teraz. 54-letni Mike Tyson to bardzo zasłużony bokser i wielokrotny mistrz świata wagi ciężkiej. To również jedna z najbardziej kontrowersyjnych postaci tego środowiska. Jego przeciwnikiem jest 51-letni Roy Jones Jr, bardzo ceniony i uwielbiany przez miliony kibiców na całym świecie.

Jak stwierdził Tyson, jest to jedna z najbardziej ekscytujących chwil jego życia. Czuje się w rewelacyjnej kondycji fizycznej, napędzanej żelaznym umysłem. Bokser podkreślił, iż nie wydawało mu się, że jeszcze może czerpać z boksu tak wiele satysfakcji. Tyson postanowił powrócić na ring dla siebie, aby oddać hołd swojej fenomenalnej karierze.

Niedawno Mike Tyson opublikował też filmik z treningu, gdzie wyciska z siebie siódme poty i jest z tego bardzo zadowolony. Już sam film ukazuje, że, jak na swój wiek, Żelazny Mike boks wciąż ma we krwi. Forma 54-latka zaskakuje i imponuje, a sam pięściarz jest fontanną tryskającej motywacji i inspiracji.

Walka, w której zmierzą się Mike Tyson i Roy Jones Jr, zapowiedziana jest na 28 listopada 2020. Będzie składać się z ośmiu rund, a Tyson pojawi się w ringu po raz pierwszy od 15 lat.